| anduza a întrebat:

Ce parere aveti despre fete care au pistrui? si baieti va plac fetele care au pistrui brunte si cu ochi albastri? dau fundiza! X:X:X:X:

Răspuns Câştigător
| CristiPavel a răspuns:

Nu conteaza atat de mult cati pistrui are, conteaza imaginea generala.

Importanta e sa te impaci cu tine insuti asa cum esti: http://castigatimp.com/impaca-te-cu-tine-insuti/

5 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu sunt bruneta am pistrui si am ochii albastri nu stiu daca baietilor le plac( si sincer nu.mi pasa)
am 13 ani si nu am iubit

funda?

| EmaS a răspuns:

Sunt dragute, si par mai interesante cu pistrui.

| cupcake02 a răspuns:

Se pare ca nu prea le plac din moment ce ai ajuns sa intrebi asta pe TPU. Halal!

| NorbO a răspuns:

Depindetongue
Trebuie sa fie si in armonie daca ma intelegi ulaughing

| Annαsaisnoua a răspuns:

Mda eu am pistrui si sincer sunt draguta day dreaming dar preferam sa am tenul ''curat'' oh go on si sunt bruneta cu ochii verzi kiss