| Alex008 a întrebat:

Weekend-ul asta am fost in excursie.Azinoapte pe la ora 2 a venit o colega (frumoasa si desteapta) la mine si s-a asezat langa mine.M-a intrebat ce fac si dupa 2 minute s-a pus in bratele mele si a adormit. Dupa aproximativ o ora de somn s-a trezit, si si-a pus capul pe umarul meu. Dupa cateva momente am pus si eu capul peste al ea dar nu credeam nici macar 5% ca va accpeta sa stam asa. Dupa ce am pus capul nu a facut nimic.Am cuprinso cu mainile si asa am dormit pana dimineata. Ajutati-ma va rog in uramtoarele situatii:
1.Ma place?
2.Eu o plac.De joi avem vacanta.M-am gandit ca joi dupa festivitate sa o invit la un suc.V-a accepta?
3.Sa ii spun la suc ceea ce simt pentru ea?
Multumesc mult pentru raspunsuri.La cel mai bun dau funda:*

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Heiii` puppy dog eyes Ce dragut! Sigur te place! Invit-o si ia`o usor :* Iti doresc muult noroc, ar fi frumos joi dupa intalnire sa-mi spui cum a mers printr-un mesaj privat, m-ar bucura big grin! Baftaa, si o sa fie bine! :*

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

1. Te place!
2. Dupa festivitate o invitatie la suc este bine venita.o va face foarte fericita.
3. Da.este momentul tau.Fa asta.si ea asteapta sa faci asta! Succes.

| heiii a răspuns:

Hmm..intrebarea ta nu este foarte explicita.despre ce ati vorbit cand a venit ea? tu cum ai vazut o? suparata,vesela, trista, obosita? invit'o totusi la un suc, dar incearca ca atunci cand ii propui sa mergeti impreuna sa nu ii dai senzatia ca este o intalnire. unele fete devin nervoase cand aud cuvantul,, intalnire''. spune''i ce simti doar daca ai senzatia ca totul merge bine la suc.(daca iti da senzatia ca te place si ea). sper doar sa nu fi interpretat tu gresit gestul ei. multa bafta!

| SMarius a răspuns:

Normal mah ca te place...nu te pui la om in brate doar asa, ca n-ai perna! Suc, discutii si vacanta frumoasa impreuna!

| Anonima264 a răspuns:

1.Da!
2.Daca te place va accepta!
3.Eu zic sa mai astepti ceva timp, ia-o usor!

| ASimpleUser a răspuns:

OMFG! la ora 2 a venit la tine si s-a asezat langa tine si tu inca mai ai dubii ca nu te place

| zRainbowx3 a răspuns:

Awww :o3, ce sweet. 100% te place, invit`o la suc, fara teama!
Si intreab`o ce crede ea despre tine, daca te place, etc, daca vrei sa afli ce simte pentru tine :D!
Bafta! :3 :]

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Eu zic ca te place dar nu a vrut sa iti spuna acest lucru si doar ti l-a aratat.da faci bine daca o inviti la suc, si trebuie neaparat sa ii spui ca o placi..eu zic ca va accepta..iti doresc mult noroc. sper sa iti iasa asa cum doresti tu.

| edddie a răspuns:

In locu` tau o futeam.

| Cocolinoo25 a răspuns:

Probabil ca te place` :` Sau probabil ca nu avea cu cine sta si s`a gandit la tine` happy`! Ar fi mai bine sa o inviti la un suc si sa vorbiti` sa vedeti care`i treaba`batting eyelashes`! Bafta` :*`!