| Alex008 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Imi place foarte mult de o fata mai ales dupa gestul care l-a facut in excursia de anul acesta cu scoala, si o sa va spun si ce gest.Totul a mers bine si in ultima seara cand ne intorceam acasa o colega a venit si s-a asezat langa mine.A stat putin dupa care si-a asezat capul pe umarul meu.Am stat asa putin timp pentru ca am mers la un restaurant sa mancam.Acolo tot mi-a zambit.Dupa ce am plecat a venist si s-a asezat langa mine.M-a intrebat ce fac,am mai povestit puti dupa care si-a pus din nou capul pe umarul meu dar de data asta m-a intrebat daca poate sa stea asa. Evident, nu am refuzat-o.Si a stat asa pana dimineata, a dormit pe umarul meu.Nu stiu pls help in situatiile:

1.Ma place?
2.Ce sanse am?
3.Este timida si nu imi spune? Asta ma gandesc ca este asa pentru ca m-a intrebat si daca poate sa puna capul.

Please help.Ms mult happy

5 răspunsuri:
| unul1 a răspuns:

Depinde ce varsta ai tu si ea laughing. Deja de la o varsta sa-ti pui capul pe umarul cuiva nu inseamna prea mult si cu zambitul poate ti s-a parut tie... mai iesi cu ea la o plimbare, la un suc, nu trebuie din prima sa-i zici ca o placi.

| neutrino a răspuns:

Esti putin prostut. Pentru simplu fapt ca a stat langa tine tu deja o iubesti sau o vei iubi?

| MayanMistica a răspuns (pentru neutrino):

Pentru ca a stat langa el n-o va iubi, dar pentru ca si-a pus capul pe umarul lui, daaaa. Daca si-l punea in poala ta ce faceai?

| SajinKakarot a răspuns:

Da normal ca te place,, daca a facu gestu' ala ai sanae mari zic eu si da poate fi putin timida dar fai pe plac invit-o undeva si o sa fie bine p.S. is pe telefon

| CraZzyKidd a răspuns:

Prima oara a pus capul pe tine pentru ca era doar obosita. Iar apoi l.a pus iar pentru ca a vazut ca era comod happy Si a intrebat sa nu fie nesimtitabatting eyelashes Parerea meawinking