| Alex008 a întrebat:

Weekend-ul asta am fost in excursie.Azinoapte pe la ora 2 a venit o colega (frumoasa si desteapta) la mine si s-a asezat langa mine.M-a intrebat ce fac si dupa 2 minute s-a pus in bratele mele si a adormit. Dupa aproximativ o ora de somn s-a trezit, si si-a pus capul pe umarul meu. Dupa cateva momente am pus si eu capul peste al ea dar nu credeam nici macar 5% ca va accpeta sa stam asa. Dupa ce am pus capul nu a facut nimic.Am cuprinso cu mainile si asa am dormit pana dimineata. Ajutati-ma va rog in uramtoarele situatii:

1.Ma place?

2.Eu o plac.De joi avem vacanta.M-am gandit ca joi dupa festivitate sa o invit la un suc.V-a accepta?

3.Sa ii spun la suc ceea ce simt pentru ea?

Multumesc mult pentru raspunsuri.La cel mai bun dau funda:*

P.S. Are o prietena care chiar nu as vrea sa se bage intre noi dar problema este ca suntprietene foarte buna. Dupa festivitate maine sunt sigur ca v-a pleca cu ea acasa.Eu ce sa fac sa ma duc dupa ea sa o opresc si sa o intreb? Nu stiu ce sa fac pls HELP

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

1-sigur te place daca a acceptat asa ceva, 2-daca nu are alt program posibil sa ti accepte invitatia, 3-las o mai moale cu sentimentele, daca ea de place nu ar trebui sa se lase influentata negativ de prietena ei, poti sa gasesti momentul potrivit dupa festivitate de a o intreba

| Nastia a răspuns:

In timpul festivitatii ii spui ca vrei sa mergi cu ea la suc.

| Onn3 a răspuns:

Da sigur te place si da invit-o la suc si poti sa-i spui ca o placi.

| ShadowGhost a răspuns:

Da te place, si da ar trebui sa iesi la un suc cu ea si daca prietena ei e o problema, asta discuti numai cu ea, cu fata frumoasa si desteapta.

| xSequel a răspuns:

La toate intrebarile rasp. este DA. Daca te iubeste nu are cum sa te refuze.Si spune-i neaparat ca o iubesti pentru ca ea asta asteapta! Si de prietena ei...nu cred ca va poate desparti.Succeswinking

| Ionutza2012 a răspuns:

1.Da.
2.Da, dar spune-i inainte de festivitate cand nu e cu prietena ei, si la urma urmei ce treaba are prietena ei ca sa se bage intre voi? Poate doar daca te place...
3.Da.

| Alex008 explică:

ID-ul meu este alexmandra99@yahoo.com adaugatil pls daca vreti sa ma ajutati in continuare si o sa va si spun detalii dupa festivitatea de maine

| yooood a răspuns:

Te-ai gandit ca toate astea poate au fost amicale?