| tbxx a întrebat:

:X am si eu o intrebare: cum sa fac sa atrag un baiat? [ex:haine, comportament, machiaj, coafura]] plsss raspuns cat mai repede multumesc anticipathappy scuze pentru categorie dar e cea mai vizitatawinking

Răspuns Câştigător
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai Nu il poti forta daca nu te placewinking sau sa te imbraci intr-un fel anume
Am incercat si nu a mers mi-am schimbat totul.Dar daca te place cu adevarat, te place asa cum esti. Nu ar trebui sa te schimbi.

Ar trebui :
Primul lucru : prima data sa ii fi amica apoi iubita.
Intelege-te bine cu el, dai sfaturi, ascultal. Si iti va spune tot felul de secrete si l-ai putea intreba ce gen de fete ii plac. Sau sa va jucati adevar si provocare pe messwinking. P.S eu am facut asa si acum imi este cel mai bun prieten si ma place.

Arata-i ca esti de gasca!

Spune-i si tu secrete.

Iti spun eu merge. Eu asa am reusit!

7 răspunsuri:
| DacaTuSpui a răspuns:

Un zambet inocent, o privire patrunzatoare, un ras dragut cred ca atrag atentia multor baietibatting eyelashes. Sunt sigura ca esti o fata frumoasa:* si ca nu ai nevoie de machiaj/haine/coafura pentru a`i atrage atentia baiatului care iti place.happy Succesbig grin.

| StaceyG a răspuns:

Fii tu insati, nu iti dori sa fii alta persoana baietilor nu le prea place asta>Bafta

| turaboandy a răspuns:

Cel mai bine este sa fi naturala, ca baiat pot sa spun ca nu imi plac femeile care se machiaza exagerat, care se comporta prea strident. Cred ca raspunsul il sti si tu, nu trebuie sa te schimbi indiferent de persoana pe care o placihappy

| axaal20 a răspuns:

Orice ai citit pana acum e de durata. daca vrei un rezultat rapid incearca sa/i dai cu fruntea in buric. rezulatul e garantat insa nu stiu cat o sa tina. depinde doar de tine

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Si pentru al atrage: Arata-i ca ii placi

da ai putea sa te imbraci mai elegant, sa fi mai femininawinking

dar sa fi si de gasca.
Cel mai important lucru: FI NATURALA!

| ραтяίcία a răspuns:

Fi tu insati, pentru ca daca vei parea alt cineva baiatul acela se va indragosti de imaginea ta, iar cand iti vei arata personalitatea poate nu o sa aiba aceeasi parere despre tine.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insuti asteapta o vreme scurta sa faca el primul pas dar incerca sh u sa fi in preajma lui