| cryss_9067 a întrebat:

love struck.am si eu o intrebare si vreau sa mi raspunda in special fetele!love struck...cand te culci prima oara cu un baiat.cum e? adica ce simti?:d.

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Durere sau un usor disconfort,iar daca exista suficienta intimitate,incredere, experienta si rabdare din partea lui, placere.

| Sedativ a răspuns:

Il iei in brate, pe el sau ursuletul de plus, si adormi, asta inseamna sa te culci.

| HushHush27 a răspuns:

Depinde de relatia care e intre baiatul si fata respectiva.Tre'sa se simta si chimia aia ca sa se poata ajunge in pat si sa se simta placere cu toate accesoriile.Ca normal ca daca iei o fata cu "hai d-soara, jos textila" asteia nu o sa ii placa...(asta daca nu-i curva)

| Al3xAndra666 a răspuns:

Placere! laughing

| muffinn a răspuns:

Paaaai simti o mare emotie la inceputhee hee dar daca ai incredere in prietenul tau si el este atent cu tine te relaxezi si e ok. e important sa nu-ti fie frica (trebuie sa fii relaxata ca sa iti lasi prietenul sa t excite sa nu t doara). ti-as recomanda sa folosesti niste lubrifiant, ajuta la inceput:*