| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce m-am epilat pentru prima oara pe picioare si ador senzatia. Vreau sa intreb daca fetele gasesc atractiva chestia asta la baieti, au vreo problema cu chestia asta? Le place? As vrea sa raspunda doar fetele.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimbare de sex iti mai trebuie.

| AdrianComan69 a răspuns (pentru darrio2007):

Aparent, lipsa parului corporal te face femeie. Buna remarca -_-

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu o gasesc atractiva la un baiat/barbat, fiind specifica gay-ilor si travestitiror mai mult, decat unui barbat adevarat.

| Liviu a răspuns (pentru Violleta2022):

In sfarsit o femeie care gandeste ca o femeie. P.S da-i niste sfaturi daca tot e interesat laughing imprumuta-i ceara, sutiene, o rochie. ceva ce numai folosesti. Poate ii va folosi candva big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai vreo 10-12 intrebari despre subiectul epilarii tale, ceea ce ma duce cu gandul, ca indiferent ce-ti spunem, tu esti deja setat sa te epilezi, ceea ce ai facut deja in final.
Bravo, probabil nu stii, dar asta este primul pas spre efeminare si spre lumea gay-ilor si lesbienilor, dar jenant pentru un barbat adevarat!

| Justme1997 a răspuns:

Mie imi place, desi nu cred ca e o opinie populara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal nu, mi se pare nepotrivit pentru un baiat, dar depinde de la caz la caz.

| Rotazi a răspuns:

Care "senzatie"? Cea de usturime, de durere, sau care?

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

E cam nepotrivit ca un barbat sa se epileze.de ce mai esti barbat daca te epilezi? Mie ca fata nu mi-ar placea sa am langa mine un barbat care se epileaza cot la cot cu mine...
Dar asta e doar parerea mea, ai cerut-o si ai primit-o.

| 10Anonim01 a răspuns:

Dacă tu te simti bine, cui îi pasa? Fiecare avem gusturi diferite, nu poti mulțumi pe toată lumea.