| Afgshhakakl a întrebat:

Zilele trecute a fost ziua mea de nastere...asa ca am impartit niste bomboane pe la mine pe strada. I-am dat bomboana si baiatului care imi place... a vrut vara trecuta sa fie cu mine, dar eu n-am vrut. El, fiind cel mai respectuos baiat dl mine de pe strada, m-a puptat pe obraza, dar la distanta mica de buze. Ce vrea sa insemne asta? Eu il plac foarte mult. happy

Răspuns Câştigător
| Enna90 a răspuns:

La multi ani! :*
Dar daca zici ca-l placi asa mult, si te-a mai pupat si pe obraz inseamna ca tineti unul la altul, vorbeste cu el, vezi ce are de gand happy happy :*

11 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ori a fost din greseala ori intentzionat thinking
poate te place si el.
daca as fi in locul tau as iesi cu el in parc, la o terasa ceva si asa vezi daca accepta, cum se comporta cu tine si asa afli daca te place sau nu. Asta e parerea mea :*. Bafta

| Viviluka a răspuns:

La multi ani ( cu intarziere ).

Pai... exista 2 variante : 1 ori te-a pupat asa ca asa s-a nimerit si eu mai fac asa doar nu o-i sta sa masor acum sa nu cumva sa nu fie distanta mica de buze. ori 2 inca te mai place dar pentru ca l-ai refuzat nu mai vrea sa iti arate.

| ToxicGirl a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci sa vb cu el.sa il intrebi pe el.dar eu crd ca inca te place:X a fost ca un mesaj acel pupat pe obraz.smug:X

| VD_1321 a răspuns:

Inseamna ca te respecta, dar asta nu inseamna ca deamu ar sa va intilniti. happy Succes in continuare si nu uita actioneaza cu limita.

| SweetAndCandy a răspuns:

Forte dragut baiatul dar nu inseamna ca neaparat te IUBESTE Poate doar te place. Pt a ajunge la un stadiu mai avansat trebuie sa actionezi si u :X FUNDA!

| SooWhat a răspuns:

Poii...Daca a vrut sa fie cu tine, intreaba-l din nou tu si daca accepta va fi o poveste de dragoste romanticabig grinsucces... daca nu, mai asteapta putin

| Afgshhakakl explică:

Toate raspunsurile au fost geniale!

| Afgshhakakl explică:

Toate raspunsurile au fost excelente!

| Chans a răspuns:

Poate insemna ca te place.Fai mici gesturi ca il placi dar sa nu isi dea seama din prima.Asteapta un raspuns dupa ce faci gesturi mici daca nu observa spune-i ca il placi chiar daca tie ti-e rusine!

Răspuns utilizator avertizat
| CuteBear a răspuns:

Nu stiu... poate ca inca mai tine un pic la tine...dar pupicul cred ca avea legatura mai mult cu ziua ta de nastere happy