| Kyzz a întrebat:

Buna tpuuu:*
In cateva zile este ziu surorii mele de 14 anishori si ea aar vrea sa o faca misto
Ce idei aveti?
Cum ar fi ziua de nastere peerfecta?
Scuzati pentru categorie

2 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

E mai bine daca face acasa ca sunt si parintii si spatiul deja cunoscut ii va da un aer de relaxare si se va distra mai bine. De preferat sa se elibereze cat mai mult din sufragerie, sa ramana o masuta cu un mic bufet suedez, o canapea pentru lenesi, baloane prin casa, tunuri de confetii, artificii pentru tort(10 lei un set de 4) muzica de toate genurile si eventual un glob luminos sau un neon colorat pentru a face atmosfera ca de club, dar asta e deja fita, oricum se poate inchiria sau imprumuta si scump nu e. Aaaaa si cat mai multi invitati, in special de seama ei. Distractie placuta

| AnaBejenaru a răspuns:

Dupa parerea mea o zi onomastica perfecta ar fi asa
1) Toti prietenii apropiati /familie etc…
2) O sticla de vin, una de bere, si 5 de suc…(deoarece prea mult alcool dauneaza)
3) Muzica sa mangaie usor pe fiecare…
4) Cadouri/urari de la cei dragi…
5) O sampanie si un tort …
6) Dans dans dans si iar dans….
simplu nu...