| Bombonyci_Lauriky_1996 a întrebat:

astazi este ziua surorii mele si as vrea niste idei pentru cadou. big grin big grin big grin dau funda big grin big grin

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ţi-aş recomanda să-i cumperi ceva ce poate folosi şi în anii viitori.
De exemplu, o pereche de cercei mai interesanți, sau un ceas de mână. Sau chiar un parfum, sau un set de bijuterii. Accesorii în general.
La mulți ani surorii tale!

10 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Cumparai un ceas sau gandeste-te la ce isi doarea ea de mult si cumparai..LA MULTI ANI pentru sora ta!

| Bombonyci_Lauriky_1996 explică (pentru Predator30):

Multumesc big grin big grin e bun raspunsul big grin

| Predator30 a răspuns (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Pentru putin...O zi placuta si distractie!

| Bombonyci_Lauriky_1996 explică (pentru Predator30):

Multumesc big grin

| m2704 a răspuns:

Incearca sa afli ce isi doreste.Depinde ce varsta are. Poti sa i cumperi jucarie de plus, bijuterii, farduri, florui, dulciuri.

| amelicika a răspuns:

Un set cu bijuterii.

Răspuns utilizator avertizat
| Puficilika a răspuns:

Accesorii,pantofi,haine,carti.