| Cccccccccccccorina a întrebat:

trebuie sa plec cu blue air si vreau sa stiu cum vi se pare compania? ati mers? este ok? aveti vreo "experienta neplacuta?

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

I-mi pare rau ca va trebui sa te dezamagesc dar nu e tocmai o placere sa zbori cu aceasta companie,avioanele asa si asa, nimic gratis, intarzieri cu orele...nu te astepta ca va fi zborul ideal si restul e soarta, drum bun!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai auzit de sansa?

| vlaaddd a răspuns:

S-a prabusit o singua data cu mine, atat.

| FucktheSystem a răspuns:

Da am fost. Experiență neplăcută- nici măcar apa nu e pe gratis când zbori cu Blue Air și crede-mă au ei grijă să nici nu fie ieftină, deci mai bine cumperi din aeroport și mîncarea e tot scumpă, bien așa e pe toate avioanele.
Și din câte îmi amintesc am avut și o întârziere dar era iarna și nici nu mai sunt sigiră dacă era blu air sau wizz air.