| abcdc a întrebat:

Trec printr-o perioada mai dificila.Cred ca m.am indragostit de persoana nepotrivita.straight faceSunt absolut constienta ca nu poate fi nimic intre noi. pentru ca el e foarte mare(28 ani), pe cand eu sunt inca un copil(nici 18 nu am impliniti). la varsta asta lui nu cred ca ii mai arde de pustoice minore.ne-am intanit acum un an si ceva la nunta verisoarei mele. el era baiatul nasilor.de atunci mi-a atras atentia.nu stiu ce anume, dar nu ma mai pot gandi la nimeni si la nimic.nu-mi sta capul deloc la treburi si sunt tare imprastiata si uituca.ne-am intalnit vara aceasta la botezul copilului verisoarei mele.straight facesi acolo nu am purtat decat o mica discutie privind bebelusul nimic altcvea.nici nu stiu ce imi place la el.este foarte vulgar si este genul de baiat care are tot ce isi doreste... fetelor. v-a ramas gandul vreodata asa la un baiat mai mare cu care nu puteti avea nici o relatie? ce ati facut sa nu va mai ganditi la el? sa nu te mai intrebi la orice ora ce face? oare cu cine e? sa nu-l mai visezi seara de seara.nu mai stiu ce sa fac.nu ma pot gandi la nimic altceva. mi s-a pus pata rau de tot pe el.sad

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Eu am 26, daca te ajuta cu ceva...

| unione a răspuns:

Mersi tinere!

| andra_9015 a răspuns:

Da,mi s-a intamplat asta.dar nu ai ce sa faci. poti iesi cu prietenii sa te distrezi sau chiar sa cunosti baieti de varsta ta.din ce ai spus tu reiese ca el nu este interesat de tine pentru o relatie.trebuie sa incerci sa nu te mai gandesti la el.cu timpul vei cunoaste multi alti baieti draguti care vor fi interesati de o relatie.succes.

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Si eu am patit si patesc in continuare ceva aseamanator diferenta e ca eu stau cu el de 3 ani si nu e un baiat de bani gata cu fite si vagabond e super de treaba desi mai are toanele lui.
Eu zic sa iti gasesti un baiat de varsta ta si o sa vezi ca n-o sa te mai gandesti la el. La tine e mai simplu pentru ca nu ai avut o relatie cu el l-ai vazut de 2 ori nu e mare chestie poti sa-l uiti usor...
Deci solutia e sa iti gasesti unu de varsta ta :X bafta

| monstruletz a răspuns:

Buna! Distreaza-te! Incearca sa nu te mai gandesti la el preocupandu-ti timpul cu altceva sau altcineva, cum ar fi un hobby. Iti faci rau singura, iar daca ai fi cu el relatia voastra nu ar ajunge la nimic. Fa-ti un prieten pe care fetele in general il plac si el te place pe tine, astfel vei fi preocupata cu acel prieten si nu o sa mai ai timp sa te gandesti asa des la el. Bafta!

| LoveSroL a răspuns:

Unione esti comic=]]