| Secret_9113 a întrebat:

Buna tuturor. am 12 ani si as vrea sa imi incep viata sexuala cu iubitul meu (19 ani). il iubesc foarte mult si suntem impreuna de 2 luni, insa imi e putin frica. el mi-a spus ca o sa ma doara putin la inceput si dupa aceea o sa fie frumos:X. voi ce parere aveti?

36 răspunsuri:
| kidda_7634 a răspuns:

Eu la varsta ta inca ma jucam v-ati-ascunselea si tot felul` de jocuri, chiar daca aveam prieten era de varsta mea, acum am 14 ani si sunt cu acelasi baiat, nu cred ca ar fi bine sa faci asa ceva si gandeste`te ca daca faci asta cu el si peste catva timp cand iti ajunge burta la gura te intreaba mama ta ce e cu tine tu ii zici: Pai am facut sex cu prietenul meu de 19 ani.Ce crezi ca o sa zica? Felicitari sper sa fie fata? Nu iti distruge copilaria.puppy dog eyes...Cum au spus si ceilalti, daca te iubeste o sa te astepte cat e nevoie, dar daca se desparte de tine, 100% vroia sa te foloseasca, stiu ca poate suntem rai si nu o sa ne asculti dar noi am incercat sa te ajutam.

| undertaken a răspuns:

12? viata sexuala? rolling on the floor vorbesti serios? draguta lasa iubitul ala frumos si pune mana pe o carte. Nu ma intelege gresit dar e prea PREA devreme la varsta ta sa te gandesti daca te va durea sau nu:*. si in plus o sa fii dezamagita mai tarziu ca te-ai 'maturizat' asa repede. daca nu vrei nu-mi da fundita pentru ca tu cu siguranta te vei supara cand vei citi dar o sa intelegi cu timpul ca nu e bine.Corpul tau nu e asa dezvoltat acum ca al lui.Ia intreaba-l, el a facut-o la 12?laughing nu cred. in fine cum crezi, dar eu zic sa te mai gandesti. pup:*

| Andreea_6932 a răspuns:

Fa s`x cu papusilelaughing

| RoseyLondon a răspuns:

12 si el 19 nu e bine de loc si inca mai ai timp de copilarie, nu fa asta e total gresit, baiatul ala te folosesti, esti prea micuta, ai sa ai timp pe la 18 ani e decizia ta, eu nu o sa sufar

| RoseyLondon a răspuns:

Oare a facut-o dejalaughing) anunta-ma si pe mine e fata sau baiat? sau te-ai protejat?

| miruuuu_8267 a răspuns:

Pedofilu naibiilaughing))
In primul rand nu pot sa ma bag in viata tha doar iti zic s-o faci protejat si ai grija sa fie si dorintsa tha s-o faci nu numai a pedofilului alalaughing) Dar ai zis sa imi spun parereasad faci cea mai mare prostie El o sa te lase [are 19 ani, tu 12] nu are nevoie de tine sunt atatea fete in lume [19-... ani] care poata sa le f**a Dupa numai ai nicio copilariesad