| AleXXandra_10000 a întrebat:

Buna tuturor, am 13 ani si de un timp incepe sa-mi placa de un coleg.Sunt multi colegi care sa izbesc in mine intentionat imi dau atentie dar numai el parca e nepasator.

Am incercat sa vb cu el dar mai mereu e inconjurat de prieteni sau in pauze nu e de gasit.Sunt indragostit de el de la inceputul anului scolar si nu stiu ce sa fac.Am intrebat si colegele mele daca mai stiu ceva de el dar nimeni nu prea stie de el.

Si imi este destul de jena sa ma apropii de el sa-i vorbesc ca in pauze sa mai mereu numai ca astia de a 8 a si na mie imi este cam jena sa ma duc sa-i vb cand sta cu ei.Intr-o zi jucam adevar si provocare si am avut provocare sa-l sarut, l-am sarutat si de atunci parca il vad uitandu-se din cand in cand la mine.Am nevoie de ajutorul vostru. Celui mai bun raspuns ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Daca nu la ore sau in pauze dupa ore. Spune-i ce simti pentru el si cine stie? Poate el gandeste la fel! Iti urez succes!

1 răspuns:
| DorelSudoru a răspuns:

Mai are rost sa zic ce cred...nu.Deci de ce mai intrebi daca stii ce raspunsuri ti se vor da