| Aiureeaaa a întrebat:

Cum si cand a fost primul vostru sarut?! :X
A fost din 'love' sau o provocare? :d

2 răspunsuri:
| MissExtasy95 a răspuns:

Primul sarut adevarat a fost cu iubitul meu actual...am cu el 1 an si 5 luni. A fost dragoste la prima vedere. Eu il cunoscusem pe net el era in Spania pe atunci, iar cand a venit in tara primul lucru care l-a facut a fost sa ma sune sa ne intalnim. Mi'a spus ca am o voce superba si ca arat mult mai bine decat in poze. uneori chiar se incurca in cuvinte apoi ne'am sarutat. A fost superb :X:X:X:X:X

| biiannkaa a răspuns:

Primul sarut. hmm. chiar nu mai stiu laughing a fost de mult timppplaughing. Oricum daca ii sa fie cand totusi esti in stadiul 12- 15 ani. a fost o provocare dar simteam cv pentru el, deci si love laughing)