| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Buna tuturor! :*:*:*:*
Am mare nevoie de sfaturi de la voi! Deci imi place de cineva ( baiatul despre care va spuneam si in intrebarile anterioare) si nu stiu cum sa fac sa aflu daca ma place si el.
Voi, baieti, ce parere aveti? Cum ar trebui sa reactionez? Ce sa fac?
Va rog mult de tot, ajutati-ma si raspundeti cat mai serios! happy
Multumesc anticipat! big hug

2 răspunsuri:
| FunkYboy a răspuns:

Daca ai curaj il intrebi direct, dar iti spun din exp. ca e dificil. Daca nu ai curaj trimite-i un sms si il intrebi asa

| DeedeeBesk a răspuns:

Intreba-l de pe un alt ID... pune pe cineva sa intrebe pentru tine...sau iti dai seama dupa cum se comportawinking