| drebela a întrebat:

Cum aflu daca baiatul pe care il plac ma place? Spuneti-mi va rog! Vreau sfaturi si de la baieti!

3 răspunsuri:
| silence a răspuns:

Buna happy pai sunt mai multe motve prin care iti poti da daca un baiat te place. In primul rand se poarta frumos cu tine, iti ia apararea, se ofera sa te ajute, si nu prea se supara pe tine orice iai face. Apoi iti face complimente discret sau direct, si incearca sa petreaca cat mai mult timp cu tine. Iti arunca priviri fugare, incearca sa se imprieteneasca cu prietenii tai si sa stea cat mai aproape de tine. Acuma ca stii incearca sa vezi daca te place. Nu garantez ca o sa mearga pentru ca nu toti baietii sunt la fel. Asta fac eu. Daca baiatul e mai timid nu o sa-ti spuna ca te place asa ca daca esti peste 50% sigur ca te place fa tu primul pas. Sfat: daca tu NU il placi NU profita de el si de sentimentele luiwinking.

succes happy funditabatting eyelashes?

| ĄŇÐİ a răspuns:

Pai scrie-i un bilet si vei afla(asa am facut eu)laughinglaughinglaughing

| drebela explică:

Va multumesc! poooooop