| corcoduse a întrebat:

am o fata in scoala care mereu cand dau ochii cu ea ma saluta, eu nu pot sa zic ca nu o plac putin... dar nu stiu. oare de ce ma saluta de atatea ori... oare pentru ca ii place de mine? As vrea sa fac "pasul ce mare" dar vreau sa fiu sigur ca si ea ma place, cum mi-as putea da oare seama? va rog ceva ideibig grin

1 răspuns:
| sylviu_8964 a răspuns:

Daca nu sunteti vezici sau neamuri sigur te place iti spun asta din propria experienta si la mine se intampla exact la fel numai ca eu nu sunt pregatit pentru o relatie dar da te place