| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...am o intrebare care ma framinta de mult timp :
- Prin luna iunie la inceput vreau sa ma intilnesc cu o fata, desigur ca imi place mult, si i-am spus acest lucru, doar ca acum are examene si e ocupata. Ce ar trebui sa fac ca sa o atrag, este pasionata de dans, muzica etc. (si este foarte draguta si blonda)
- si nu as vrea s-o ratez din prima
- si unde ar fi un loc potrivit de intilnire?

mai mult e o intrebare pentru domnisoare

- dau funda 100%

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E suficient sa o chemi afara la o plimbare dar fara sa dai bani pe curul ei, niciodata nu stii ce fel de tipa e. Poate e pe interes si vrea sa te faca in felul ei si daca e cuminte nu are pretentii sa o scoti in oras asa repede. Daca te lasa si nu mai vrea sa iasa cu tine atunci e materialista.

| Angelique a răspuns:

Wtf? prin luna iunie?waiting I don't think so....ma rog, daca i-ar placea atat de mult de tine cum iti place tie de ea, n-ar ezita sa vorbeasca sau sa se vada macar o jumat de ora cu tine.In fine, cu timpul o vei cunoaste cum e de fapt si care e telul ei.Prima data cheam-o la intalniri gen,,prietenie",spune-i ca ai vazut un local nou unde se tin prezentari de dans,activitati etc... Apoi daca lucrurile decurg bine, poti sa treci la pasul urmator, o inviti la o inghetata, apoi mergeti la plimbare intr-un loc linistit unde sa nu va deranjeze nimeni, sa fiti doar voi doi. Daca se poarta indiferenta cu tine si dupa cateva saptamani buni, iti recomand sa-ti cauti pe altcineva si n-o lasa sa te fraiereasca.Succes!