| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...am o intrebare care ma framinta de mult timp :
- Prin luna iunie la inceput vreau sa ma intalnesc cu o fata, desigur ca imi place mult, si i-am spus acest lucru, doar ca acum are examene si e ocupata. Ce ar trebui sa fac ca sa o atrag, este pasionata de dans, muzica etc. (si este foarte draguta si blonda)
- si nu as vrea s-o ratez din prima
- si unde ar fi un loc potrivit de intilnire?

mai mult e o intrebare pentru domnisoare

- funda 100%

5 răspunsuri:
| MissIndependenttt a răspuns:

SI eu sunt in aceeasi situati anul acesta am examene si prietenul meu s-a despartit de mine pentru faptul ca relatia nu va merge asa, odata ce eu nu am cum sa ies in ultima vreme foarte mult din casa fiind ocupara cu invatatul.Incearca sa nu o stresezi, adica pur si simplu sa o intrebi cand are un weekend liber si daca vrea sa iesit. Daca nu mai asteapt-o si tu o luma.Doar atat a mai ramas:-s:*

| Mozambic19 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa o stresezi laughing si sa o intrebi in fiecare zi '' iesim azi? '', daca spui ca e ocupata si ca are examen.
Daca te place, si vrea sa iasa cu tine, si bineinteles daca are timp, te va contacta ea.
Acum sa vorbim despre locul potrivit de intalnire thinking ...hmmm...Ai putea sa iesiti la un suc / inghetata.batting eyelashesundeva la un local.
Apoi sa va plimbati si sa mai discutati...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa o inviti undeva in oras, sa va plimbati si sa povestiti. ideea e ca ar trebui sa ii lasi putin spatiu, adica sa nu ii pui tot felul de intrebari jenante. trebuie sa fi cat mai natural si sa te implici in relatie, daca vrei sa ai una. parerea mea este ca ar trebui sa o lasi sa isi termine examenele si dupa sa te intalnesti cu ea. fetelor le place sa le fie lasat putin spatiu.winking sper ca ti-am fost de ajutor.

| catalina1121 a răspuns:

Invit-o la un film romantic sau o comedie, va prinde.

| InYourMemories a răspuns:

Daca este pasionata de arta atnci duo la un muzeu cv.Fa o activitate amuzanta cu ea.Cu cat esti mai modest cu intrebarile si nu numai, te va place mai mult stiu c
um e