| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am o intrebare: ce cadou as putea sa ii fac prietenei mele pentru ca pe 7 facem o luna de cand suntem impreuna. Ma gandesc ca nu trebuie ceva mai serios tinand cont ca nu e decat o luna. Din cate am inteles florile nu ii plac (cica nu ii place sa arunce ceva ce primeste cadou) si asa ca m`am gandit sa ii fac un trandafir din origami.
Orice alte idei sunt binevenite.
Multumesc tuturor ce vor raspunde.
Funda + vot

6 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Scoate-o la un suc la o inghetata:*

| butterfly27 a răspuns:

Ceva frumos, ca sa nu te uite:p orium chestia cu origami e misto, o sa aprecieze efortul! succeshappy

| HardcoreMuffin a răspuns:

Faza cu origami e cea mai tare treaba care o poti face.serios,o sa se bucure ca te-ai chinuit

| Sniker a răspuns:

Nimic

| Machiavelli_3716 a răspuns:

Depinde cati ani aveti.

| gabi_8425 a răspuns:

Mai bine iai darui o felicitare si un buchet de trandafiri asta am facut si eu si a functionat. succeswinking