| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

asta ii o intrebare in special pentru fetebig grin deci am 16 ani si is cu o fata de 15. peste 2 zile facem o luan de cand suntem impreuna si am nevoie de niste idei pentru cadouthinking m-am gandit la ceva facut de mine precum origami sau cevathinking dar nu prea am idei. voua ce v-ar placea sa primiti?big grin

2 răspunsuri:
| zBobby a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ursulet de plus. sau mai bine niste boboane de ciocolata happy Eu stiam ca fetele adooooora ciucalata big grin

| Frumușșică a răspuns:

Păi eu mi-as dori frt muult 1 trandafirr mare roșuu, s nu fie în folie, ș o ciocolata mai cu fițe big grinbig grin frt cool, și simplu, îți recomand asta )))) Fundițăă?