| TheAnonymousGirl a întrebat:

Am o intrebare. daca faci sex pentru prima data, curge mult sange? Ca imi este frica, si nu stiu cum sa fac sa nu patez patul. thinking

4 răspunsuri:
| ochiverzi91 a răspuns:

Ai putea pune 3 cearsafuri unul peste celalat, nu iti va curge mult sange, sigur nu va trece prin cele 3 cearsafuri happy Si asa nu va observa nici el ce vrei sa faci.

| ingerdraq a răspuns:

Depinde cat de elastic e himenul. Pune un prosop sub fundwinking

| kidutzq a răspuns:

Depinde de fiecare fata si de stadiul de dezvoltare. Sangele curge din cauza ca himenul se rupe. Depinde de elasticitatea acestuia, la unele fete nici nu se rupe la primele contacte sexuale. Dar de regula, la majoritatea fetelor se rupe si curge niste sange dar nu mult. Poti sa o faci in baie daca nu vrei sa patezi patul big grin

| Percik a răspuns:

Depinde de organism, normal ar fi sa curga dar nu exgerat de mult...mai bine pune ceva pe pat, ca sa fii in siguranta! succes