| dany3l_4507 a întrebat:

Am o nelamrire si sper sa ma puteti ajuta.
Am facut o operatie de varicocel si sunt curios daca masturbarea ar putea afecta u ceva operatia. daca da cat timp trebuie sa astept pana sa fac din nou asa ceva?

3 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Da` nu mai poti rezistastraight face ce draci ai? vezi sa nu faci spume la pu... gura vreau sa spun![de disperare]] :j

| KaterinaPetrova a răspuns:

Da tu nu poti sa stai fara sa o iei la frecat ma?laughing))))oh go on lume obsedata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa fi sigur asteapta cel putin o saptamana ca rezisti si dupa aia iti poti continua activitateacu placere. Sper ca ti-am fost de folos!