| lyrics a întrebat:

Buna tuturor.am o problema.
cand fac dragoste cu iubitul meu, ma ustura.destul de tare.asta doar cand intra. dupa ce ma obisnuiesc nu ma mai ustura.
el s-a uitat si a zis ca e un fel de taietura mica.este exact la intrare.
este destul de dureros, incat nu prea pot rezista...si de fiecare data imi este frica.si ma retragsad
ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| HaiHui4Ever a răspuns:

1. spune-i iubitului tau sa nu mai sara peste preludiu.
2. inainte de penetrare incearca cu un lubrifiant pe baza de apa
3. daca usturimea continua, mergi la un ginecolog.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie, posibil cu candida sau blenoragie. Trebuie sa te consulte un ginecolog pentru diagnostic si tratament.

| Cristyn a răspuns:

Cu siguranta este o infectie...la doctor.

| Mousie a răspuns:

Da, da, mai bine du-te la doctor

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Du-te la medic imd altfel se poate agravawinking

| Laminin a răspuns:

Hei!
Incearca sa mergi la un medic ginecolog. happy Sanatate multa!
Gbu :]