| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o intrebare mai deocheata, dar totusi sper sa ma puteti ajuta! Deci, dupa stiti se apropie Sfantul Valentin si vreau si eu sa imi surprind cu ceva iubitul, dar problema e ca nu e este cu mine, ci in alta tara, deci chiar daca e pe net, oricum vreau sa il uimesc cu ceva. Aveti careva vreo idee, va rog foarte frumos, fundita promit si voturi tuturor!

4 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Pentru cypryan11: nu ma astept la raspunsuri deocheate, din contra ceva simplu, dar dragut!

| SoryIna a răspuns:

Incearca o lenjerie super sexy. Aprinde niste lumanari si renunta la lumina aprinsa. Poate un trandafir cu care sa te joci... O sa ii placa.winking

| cypryan11 a răspuns:

Dar nu vad ce e deocheat in intrebarea ta.
sau te astepti la raspunsuri deocheate?

| x12x12 a răspuns:

Cheama`l pe cel mai bum prieten al lui si fa sex cu el in fata webcam-ului...asa sigur il vei surprinde! succes!