| Madalina68 a întrebat:

Stiti cu totii ca se apropie mos nicolae. Asa ca as vrea si eu idei de cadouri pentru iubitul meu,dar sa fie originale,de preferat facute de mine. Nu vreau idei gen "parfumuri,ceas, tricou/perna/cana personalizate".I-am mai luat cadouri ca acestea si deja ar fi banal sa ii iau aceleasi lucruri. Vreau ceva frumos si original. Am pus aceasta intrebare deoarece eu nu am nicio idee.Dau funda raspunsului care ma ajuta :* Multumesc!

5 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

O cutie cu ciocolata ceva mai scumpa, nu gem milka, shogetten happy Cred ca va aprecia happy

| DeliaDelii a răspuns:

Un tablou cu aminirile voastre.

| Michiko a răspuns:

Un cadou frumos

| Michiko a răspuns (pentru Michiko):

Iei niste hartie colorata faci biletele pe care le arzi pe margini sa fie mai dragute si scrii pe fiecare biletel cate un motiv pentru care il iubesti ( sa fie 100 de motive\biletele )