| alecsandra_8291 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru. voi.
cand sunteti impreuna cu o fata ( acum ma refer la baieti ) ce va place sai` faceti ( in afara de kiss ) adica prietenu meu cand stau cu el imi da incet cu mana sub fata. voi cei` faceti persoanei iubite? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Palmute la fundulets.sau atingeri pe sani.la vrajeala. dar ii place. oricarei fete ii place asta.banuiesc ca si tie. spune-i nu e nimic rusinos.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

O prind de fund, o pipai pe sani, ii pun mana la pasarica, o sarut si mai departe scrie in carte. Toate astea pentru ca o iubesc, dar este vorba despre trecut, in prezent sunt singur ca un cuc.

| Narfundo a răspuns:

Ii umflu botu. Ma iubeste cand sunt violent cu ealaughing.

| FunkYboy a răspuns:

Pai, imi place sa o pipai pe sanii si sa-mi pun capul in poala ei, sa o sarut, sa o i-au in bratze

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Poi o sarut incet pe gat coborand usor spre tate unde ma joc un pic ca ele. Imi pace sai pipai sani, posteriorul si intre timp imi pierd mana si prin pantaloni ei :p restul nu-ti mai zic...:p