| IuliiMarie a întrebat:

Ce cadou ii faceti persoanei iubite de Valentin?

Răspuns Câştigător
| WhatDăFack a răspuns:

Sincer, mie mi se par drăguţe astea, cred că sunt la AVON, eu am, dar nu sunt sigură că mai sunt. http://1.bp.blogspot.com/......n+cani.png

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cina romantica si nu mai mult [asta asa sa nu si o ia in cap]

| annaangel17 a răspuns:

Pai...Daca as avea o persoana iubitalaughing), i-as da de Sf Valentin :
-Daca e baiat, un ceas mai tare pe langa o felicitare, bineinteles prin care sa ii demostrezi iubirea pe care o porti pentru el... Sau poti sa-i iei un inel mai de barbati pe langa o acadea in forma de inimioara.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
"Unii o numesc Valentine's day eu o nuesc o simpla zi de joi''
Pentru ca asa e.
Nu exista nimeni in viata mea!

| Chronicles a răspuns:

Nu am o persoană iubită căreia să-i dau ceva de Sf. Valentin, dar dacă aş avea, i-aş da un ceas sau o cămaşă/tricou, o felicitare în care să îi demonstrez iubirea care i-o port, toate sentimentele care le simt când suntem împreună, un inel, un brelog drăguţ, o acadea în formă de inimioară. Sau poate un album foto cu poze, binenţeles, cu noi doi.

| Unstopable a răspuns:

Un penis

| RodicaBinar a răspuns:

Http://www.zega.ro/cardigan-bleumarin-cu-butoni-p3800.html :D mereu şi-a dorit o bluză ca asta.

| frumyTha23 a răspuns:

Pai un simplu sarut demonstreaza multe

| RedKillerCat1202 a răspuns:

O poza cu noi doi intr-o rama aleasa de mine.winking