| adelolyta a întrebat:

am si eu o intrebare : sexul in timpul sarcinii nu este recomandat, nu?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jameson a răspuns:

Sa nu lovesti pe ala micu

| R3DAOT a răspuns:

Asa am stiut si eu, daca ai sarcina normala poti sa o faci pana se rupe apa, dar cel mai bine mergi la medic si te va informa elwinking

| R3DAOT a răspuns:

Cel mai bine mergi la doctor si el iti spune cei bine sa faci si ce nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Asta ce este? Este o afirmatie, sau o interogatie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare sarcina in parte. Oricum este recomandata o mai mare prudenta in timpul actului!