| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...am si eu o problema destul de delicata...ma excit foarte greu, foarte putin si foarte rar...sunt cu un baiat de doi ani dar nu prea avem o relatie sexuala stabila...mai ales ca el este la facultate in alt oras.cand am avut timp mai mult la dispozitie am simtit unele senzatii dragute dar nu puternice big grin iar cand am ajuns la actul sexual propriu zis nu am mai simtit nimic.atunci cand am incercat sa rezolvam chestia asta(destul de tarziu) parca a fost mai rau, parca eram amandoi crispati si nu mai stiam c sa facem...si am lasat o balta si d data asta...stie careva care ar putea fi rezolvarea problemelor mele? multumesc anticipat pentru raspunsuri (scuzati detaliile)

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca este primul tau patener nu este nici o problema, pur si simplu nu sunteti compatibili sexual, daca ai mai aut parteneri si a existat aceeiasi problema inseamna ca tu nu-ti cunosti corpul si nu aidescoperit ce iti place si ce te excita. daca tu nu te iubesti cum te pot iubi altii, un adevar care se refera la fatul ca daca tu nu te cunosti adica masturbezi cum te pot satisface altii. incearca cu video porno, nun te gandi ca trebuie neaparat sa te exciti, lasa-te dusa de val si incearca sa te cunosti mai bine. sau daca nu esti prea rusinoasa du-te la un sexshop si cumpara cateva jucarii doar pentru tine.

| alecs871 a răspuns:

Alcooool!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca sexual nu va simtiti bine impreuna, trebuie sa existe amonie, o muzica buna face aproape totul, un pahar de vin, asa sec fara ambianta nu merge, pe urma trebuie sa-ti inveti subconstientul sa aiba rabdare, placerea sexuala la femeie apare in timp, cred ca n-ai simtit fluturasi in stomac pentru el altfel iti placea sa faci sex cu el.