| Crovat_Ady_1953 a întrebat:

Bună tuturor, as dori dacă se poate sa îmi spuneți un produs/mod prin care as putea mari penisu pe cale naturala. Produsul Titan gel chiar funcționează? Sau sunt doar niște comentariilor false pentru a cumpăra produsul? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca penisul tau are sub 9 cm in erectie, e posibil sa suferi de o boala endocrina si te poate ajuta un endocrinolog. Daca are mai mult, inseamna ca este normal si nici un produs nu te va ajuta sa ii cresti dimensiunea. Produsele de pe piata sunt inselatorii.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe cale naturala inseamna sa-l lasi singur sa creasca si sa te multumesti cu ce te-a dotat natura.Tu esti in poză?
Nu exista asa ceva contrar reclamelor care se fac.

| Oana92 a răspuns:

Nu exista astfel de produse!

| AncutaM a răspuns:

Am cititi si eu pe siteul lor. O prostie foarte mare :)
Uite aici cateva zeci de comentarii despre Titan Gel: http://www.medsontheweb.com/potenta/561/pareri-titan-gel-forum/#comments

Cele pozitive sunt foooarte putine. Cei mai mult zic ca au luat teapa. Tu decizi acum ce sa crezi si ce e mai bine pentru tine;)

| FeelFor a răspuns:

Mai bine intrebi un medic de specialitate, sunt sigur ca va stii sa iti raspunda.

| ConstantinVladimir11 a răspuns:

Am citit un review foarte bun la Titan Gel
http://titangelreview.com/

Acum am aflat mai multe