| Buster a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa ma ajutati cu un sfat :
Cand eram mai mic aveam o vecina si ma intelegeam bine cu ea si intre timp a plecat in alt oras si vara asta a venit aici in vacanta si mie imi place de ea si din cate am vz eu si iei ii place inca nu mi-a spus si mai sunt 2 baieti care ii place de ea dar ea nu le prea acorda prea multa atentie mai mult vb cu mine etc ce sfat imi dati sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea sau sa mai astept? (mentionez ca eu am 14 ani si ea 13)

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

I-ati inima in dinti, nu mai astepta, fa tu primul pas, mai ales ca spui ca ai observat ca ea iti impartaseste sentimentele.Este pacat sa o pierzi si ea sa te piarda.Nu sta pe ganduri marturiseste-i ca-ti place de ea si poate asta o sa conduca la realizarea unei relatii.Nu da cu piciorul fericirii tale.Mult succes!

4 răspunsuri:
| :X pinky love you :X a răspuns:

De acord cu wibidi. Nu va dura mult si sunteti mici. In primul rand pune mana pe carte ca romana e mai grea si apoi gandeste-te la fete. Ai timp de ele.

| Didy_4281 a răspuns:

Poti sa o intrebi :daca ii place de tine,. si ar vrea sa fie prietenata. fundita

| wibidi a răspuns:

Ia'o usor:imbratisari si pupiki pe obraz, dupa o poti intreba. Dar nu cred ca va dura mult.Nu uita ca va pleca dupa ce se termina vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sunteti inca tineri