| Rob3ert2013 a întrebat:

Buna tuturor
Azi am sa povestesc ceva
Azi fata de care imi place a fost de servici pe scoala i-am zis acum o saptamana ca o plac si ia mi-a raspuns cu ok laughing dupa a doua zi neam intalnim si neam salutat doar de fiecare data cand trec pe langa ia ma emotionez azi am trecut pe langa ia si am vrut sa vad daca ma saluta si intr-adevar cu o voce inceata ma salutat si dupa aceea si eu pe ea.
Pe fakebook vorbesc cu ea deschis despre tequila, doza de has stiti voi si chiar si la unele comenturi ale mele neamuzate ia rade si da like chiar nu stiu daca ma place sau nu mentinez avem amandoi 13 ani amandoi suntem in clasele a-6.
Si azi as vrea sa-i spun din nou ca o plac si sa o intreb daca si ea ma place.
Voi ce ziceti sa-i spun

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Sunteti si micuti voi asa...Nu prea ai la ce initiativa sa te astepti din parte unei fete de-a 6-a. Poate te place, i-ai atras atentia...da' e timida.
Daca nu te placea, iti zic eu ca ar fi inceput sa te evite dupa ce i-ai fi spus c-o placi.Ai putea s-o intrebi. Daca te place si ea, poate va faceti temele impreuna si te invata ceva gramatica.

| Cristiann25 a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect ca te cam bate limba ta materna ce sa mai cred ca stii si alte limbi?!

| sayWhaaat a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza fetele astea rusinoase care nu stiu ce vor. Trebuie tu sa fii insistent, si daca nu iti raspunde la flirt, asta e, nu te place.

| Incepator01 a răspuns:

Nu-i spune nimic. Ia in brate cartea de romana si iubeste-o cum stii tu mai bine.

| Mariiiiiiiia a răspuns:

Ai putea sa'i spui ca tii foarte tare la ea, mai mult ca la o prietena, dar totusi nu vrei sa insisti cu aceeasi intrebare.Cand va fi pregatita sa-ti dea raspunsul, tu o vei astepta.Bafta!winking

| soootired a răspuns:

Daca te-ar fi placut cu adevarat, ti-ar fi spus ca si ea te place si ca vrea sa fie cu tine. Dar, totusi, du-te si intreab-o daca te place. Poate nu totul este pierdut!