| thatsjustme a întrebat:

Deci, sa va povestescbatting eyelashes
La mine la liceu este un baiat de care-mi cam place, si CRED ca si lui de mine.Adica,vine la mine, ma ia in barate, ma pupa pe obraz, ma tachineaza mi-a si zis "Sti ca incep sa te iubesc?" si suna destul de sincer dupa mine. Dar is unele zile in care nici nu ma baga in seama straight face Si se da la altele de fata cu mine.Adica eu ma fac ca nu-l bag in seama laughing dar de fapt il vad.De salutat ma saluta pe strada, se mai si opreste sa ma ia in brate laughing. Dar el ii genu mai `smecheras` mai nebun de felul lui laughing
Acuma nu prea stiu daca doar se joaca cu mine sau chiar ii plac. Voi ce spuneti? Adica unii prieteni imi spun ca ma place ca nu se comporta asa cu toate, altii imi spun ca asa ii el cu mai toate.
Nu prea mai stiu ce sa credstraight face

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca te place, si face asa numai sa iti traga atentia.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai sincer, am trecut exact prin asta, acu 2 luni ...deci da, daca e si frumos, si se uita toate fetele la el, e evident ca se joaca cu tine, eu am iesit putin cu el, dar dupa aia nu am mai prea discutat, deoarece trece din floare in floare, bine ca nu sunt geloasa

| angelinthenight a răspuns:

Mdahee hee asa is baietii mai... cu ochi dupa fete! dar daca sta situatia asa, te ia in brate, te pupa pe obraz cu siguranta te place si nu ezita sa il intrebi dar asta la momentul potrivit. ca de exemplu cand vine si te ia in brate ia-l si tu si soptestei la ureche" ma placi" sau ceva de genul.

sper sa primesc fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce liceu esti?:*

| Dayana_1316 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la el si sa'l intrebi daca te place sau nu