| NoName0011 a întrebat:

Buna tuturor:*,, care sunt gesturile unui baiat ca te place... ( iti zambeste... te uiti in ochi lui zambeste,...) da ale unei fete?laughing.

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Buna si tie!:*
Zambeste, are sclipirea aia in ochii, fluturasi in stomaclaughing

3 răspunsuri:
| pisoias29 a răspuns:

Sun aceleasi...persoana roseste in preajma ta..sau cand te uiti la ea, cand ii zambesti :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cam aceleasi, si la baieti si la fete, se apropie de tine te priveste cauta sa fie in preajma ta mereu, vine dupa tine daca mergi spre casa desi drumul lui nu este pe acolo.

| ana23_5384 a răspuns:

Sau depinde, daca nu este timid, se baga in seama cu tine, uneori iti da cate-o palma usor sa te enerveze, asta numai ca se bage in seama cu tine.