| IrinaBiancaDulce a întrebat:

Categoria am ales-o bine deci acum pun intrebare big grin O intrebare putin jenanta sau nu stiu dar totusi o intrebare...Cine a facut *** stiti voi...cum s-a simtit prima data.prima pene***re?

Răspuns Câştigător
| ACatalin a răspuns:

Mai usor cu cenzuralaughing. Pai, o sa ti povestesc din punctul de vedere al unui baiat. Tipa, era virgina. Eu, la fel. Nu radewaiting. Stand deasupra m am ales cu julituri pe coate si genunchi de m a intrebat mama daca am cazut cu rolele. Cat despre fata, nu vreau sa te sperii dar a durut o ceva. Tind sa cred ca daca aveam mai multa experienta atunci ar fi fost mai bine. Acum sunt la aceeasi fata si imi pare bine ca nu am avut experienta, Intr un fel sau altul i a placut mai mult ca a fost prima.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ai să descoperi la timpul potrivit! Crede-mă, dacă nu eşti în stare să scrii în mod complet nişte cuvinte ca "sex" sau "penetrare", eşti (fără supărare) încă micuţă pentru a afla cum se simte şi ce senzaţie trăieşti.
Şi chiar şi aşa, nimeni nu îţi poate explica. E ceva individual şi subiectiv.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fu ghini tari. big grin

| IrinaBiancaDulce explică:

ID***--> laughing misto descrierea
mersi de raspuns pup dulce

| IrinaBiancaDulce explică:

Ms catalin pentru raspuns :* f dragut din partea ta ca nu ai parasit-o imediat dupa actul respectiv big grin stii cum sunt unii baieti tongue pup dulce

| iDplm a răspuns:

*** = săcs? laughing
Pentru bine ca baiat, o fost putin dureros pana am mai baut niste Cola si am inceput sa urlu ca lupu'. Pentru ea, cred ca dureros [putin, cat sa simta animalu din mine]