| Elenna_Andreyutsa_1994 a întrebat:

Ceea ce vreau este un sfat pentru ca am ajuns sa fiu foarte nehotarata! Stau in chirie la un baiat de 6 luni.La inceput eram apropiati, dar apoi ne-am departat usor unul de celalat.Acum sa mai mutat o fata cu noi si am devenit foarte apropiati,gen ca mereu ma baga in seama,rade cu mine, si mereu numele meu! Seara trecuta am fost la o mica petrecere, am inceput sa dansam si mai cu vorbe mai cu fapte el mereu trebuia sa fie lanaga mine sa dansam apropiati unul de altul.La un moment dat s-a intamplat un mic incident si eu l-am ajutat sa stranga niste cioburi si m-a pupat pentru prima data pe gat si cand m-am ridicat m-a pupat pe obraz.Dupa,facea ce facea si mereu cand avea ocazia ma lua in brate,ma pupa pe obraz pentru ca se vede ca nu indrazneste mai mult.Tin sa mentionez ca toata lumea era putin beata dar el e genul de persoana timida si doar cand bea putin are tupeu mult.S-au dat multe persoane, atat la mine cat si la el dar noi ne uitam unul la celalalt si ma masura din priviri. Dati-mi un sfat! Ce ar trebui sa fac, ce ar trebui sa inteleg? Stam in aceeasi casa mereu. Ajutati-ma.Dau funda!:*

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei! A sta cu chirie inseamna si o relatie?

| harciog a răspuns:

Drace,vrei sa te sara cu plata chiriei o luna sau doua.

| Elenna_Andreyutsa_1994 explică (pentru harciog):

Nu sunt atat de saraca ca sa vreau asta!

| harciog a răspuns (pentru Elenna_Andreyutsa_1994):

Nici eu nu pot sa fiu asa ursuz sa nu-mi permit cite o gluma.

| akaleesh20 a răspuns:

Spune-i ce simti...asa va fi cel mai bine! iar daca nu are aceleasi sentimente retrage-tehappy funda?

| Giorgianabubu a răspuns:

E ciudat ca tu stai la el de 6 luni si e pentru prima data cand te saruta pe gat,ca nu ati evoluat pana acum in relatie,si de ce s-a mutat inca o fata la voi? Uite nu vreau sa te ingrijorez dar ori e prea nehotarat ori mai are pe cineva, sfatul meu este sa comunicati mai mult si sa stiti ce vreti de la viata, nu va jucati cu dragostea si nu dati importanta la altii daca va iubiti, trebuie sa fiti doar voi, succes si ai grija de tine sa nu suferi, sper ca te-am ajutat.