| oana_7289 a întrebat:

cum se modifica culoarea parului la programul taaz? va rog de cand ma kinui... explicati-mi dau funda si vot la care imi explica cel mai bine cat mai repede daca puteti mersi mult:*:*(scuze de greselile de ortografie si scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Ti-am trimis mesaj cu linkul filmuletului creathee hee

2 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Dupa ce faci toate retusurile, ajungi si la par. si vezi ca iti arata ei pasii. pui punctulete dea lungul parului si pe parul din poza, apoi dai change color.si alegi paleta de culoare: blond, roscat. brunet.

daca esti lbonda iti iese faina culoarea. la brunete nu prea se cunoaste.

fundA?happy

| buzeduulci a răspuns:

Hair->Color your own hair->fixeaza fata->next step->pui X pe tot parul->next step->alegi culoarea->DONE happy

iti fac acum un filmulet.