| oana_7289 a întrebat:

Buna all! am o rugaminte la voi dau funda fara discutie! deci. vreau sa imi schimb culoarea parului, ochilor...etc intr-o poza.asa ca vreau sa imi dati un program care sa fie online si fara sa fac cont pentru ca nu am timp.in afara de taaz ca la ala trebuie cont.asa ca dati-mi va rog mult un prog online fara sa trebuiasca sa fac cont si sa imi explicati cum trebuie sa fac ca sa schimb culoarea ochilor si a parului... a pielii dau funda si vot!(scuze de categorie)

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

PhotoInstument

da nu e online

| BroascaCuElice a răspuns:

Am vazut ca vrei online

dar online nu e program de trucat parul si ochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape PhotoShop PhotoInstrument

| oana_7289 explică:

Ba voi steti prosti? v-am spus ca vreau sa fie online si sa pot modifica culoarea okilor si parului.si cu fotoscaip nu merge uf,,,, nici sa cititi nu stiti

| CristinaCh a răspuns:

Se pare ca tu nu stii sa scrii happy
eu au vrut sa te ajute si tu ii insulti oh go on
urat din partea tawinking