| SimplaSiTotusiComplicata a întrebat:

Buna tuturor big grin Am si eu o curiozitate. exista pe aici fete bi sau lesbi? sunt cam confuza in leg cu acest subiect (nu sunt hetero convinsa) si as vrea sa discut cu cineva in aceeasi situatie(lasati ID daca vreti, dar va rog fara misto.) Asa. Intrebarea: credeti ca a avea o alta orientare sexuala inseamna a fi dement/a?(cam asa se zice, discriminare evidenta...)

9 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

Da fetelor va rog si eu sa raspundeti la cest mesaj big grin vreau sa stiu si euhee hee

| XXXloveXXXx a răspuns:

Buna eu sunt fata si am avut iubita deci mise pare ceva normal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint fata,am o virsta mult peste a ta,daca ma refer la numele tau de user,imi plac situatiile complicate, pentru ca te fac sa gindesti mai amplu iar daca vrei, putem discuta prin mesaje.Numai bine.

| GlossyBabe a răspuns:

Nu nici decum nu cred ca ar fi dement cineva cu o orientare sexuala diferita! toata lumea are curiozitati, poate dupa ce le incerci iti vor placea sau poate nu. orice e posibil! sper ca am ajutat!

| Chebac_Alex_1989 a răspuns:

Alex_oana_chebac... si putem vb big grin

| Patri31 a răspuns:

Buna.sunt hetero in legatura cu intrebarea eu nu cred ca e ceva dement happy

| sandrarocco a răspuns:

Buna, abia astept sa discutam, se pare ca avem afinitati, te rog adauga ma la mes luizaessence

| ioanaM156 a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva iesit din comun, cel putin in ziua de azi.Mentalitatea tarii in care traim te face sa te simti dement/a daca esti altfel decat turmabig grin.Si stau si ma intreb oare cate fete nu si-au pus aceeasi intrebare ca tine, cel putin in adolescenta, din curiozitate... mintea te impinge sa experimentezi nu ar trebui sa ne lasam inabusiti de societate.Si totusi cati ani ai?