| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Exista lesbi pe aici?laughingnu stiu de ce pun intrebarea asta asa.sunt intrigata si vreau sa aflu ce "orientare" as putea avea.cred ca sunt partial atrasa si de alte fete. dar mai vreau sa aud din gura altor fete lesbi! mersihappye posibil sa fiu atrasa mai mult de fete caci ele stiu sa iubeasca curat si mai mult![unii baiati NU TOTI nu stiu asta, si cand vad alta mai buna te parasesc]deci am trecut prin momente grele si muult mai multe da in fine deci? raspuns?happyastept rapid si multe!

Răspuns Câştigător
| LauraTralala a răspuns:

Eu sunt lesbi si sunt mandra de asta laughing. pana la urma de ce mi.ar fi rusine? oricum mie nu prea imi pasa de parerea altora asa ca...happy

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt curioasa daca are cineva curaj sa recunoasca!love struck

| Vizitiul a răspuns:

De v-ar lovi bomba nucleara. Toate fetele iubesc curat si mult? Pai, intre femei poate exista iubire curata, sau intre barbati? Iubire curata poate exista numai intre persoanele de sexe diferite, iar intre cele de acelasi sex, cel mult prietenie.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu sunt
dar cred ca is multe pe aici laughing

| soare a răspuns:

Fiercare e liber sa isi aleaga orientarea sexuala numai ca nu vor fi acepttati de unele persoane din societate

| Aiwendil a răspuns:

Eu nu sunt, dar sustin lesbienele! Poate ca exista persoane lesbiene, dar nu au curajul sa recunoasca.Mai ales aici pe site unde ar putea lumea sa se ia de ele.Mai bine ai cauta pe google. Daca esti atrasa si de baieti asta insemna ca esti bisexuala.Nu-i nimic grav.Trebuie sa ii acceptam pe toti asa cum sunt.
Bye!

| BoBBy a răspuns:

I like lezbi :Xbig grin

| S_6864 a răspuns:

Eu sincer cred ca e bine sa fii bisexual.si sa stii ca nu-i nimic daca esti lesbiana pentru. ca ai dreptate [fetele iubesc curat, insa nu toate]. si ca baiat sa stii ca nu am inselat niciodata :]

| HellGirl4EverInHell explică:

A si mai mici de vreo 15 ani mai mult mai putin nu de 20-30 de anilaughingmersi:*winking[vreau sa vad de tineret:*]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey eu sunt bi si nici eu nu am intalnit pana acum doar am auzit si din cauza unui baiat ajungi sa devi bi daca vrei ia id meu poate ne cunoastem p_ys96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt LESBI si nu ma feresc. Care e problema lumii? Ca nu hartuiesc pe nimeni. Asa ca fiecare sa-si vada de treburile sale, nu de cine cu cine se iubeste.