| sorinsorinshiatat a întrebat:

Buna tuturor, daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi ar fi fantastic.problemuta mea ar fi ca am in clasa o colega foarte frumoasa cu un corp...,cu sani mari,slaba,in fine cert e ca la inceput nu prea vorbeam noi asa, dar intr-o zi a venit imbracata la scoala cu o rochie care ii punea in evidenta tot corpul si frumusetea a inceput sa imi placa din ce in ce mai ta de ea si acum ma gandesc non-stop la ea,ma uit la pozele ei de pe facebook cate o jumate de ora la fiecare in parte,dar din cate am vazut o mai place un coleg mereu se duce langa ea pune mana dupa umerii ei,o gadila,o i-a de dupa talie,se uita fix in ochii ei,o ia in brate si o invarte,o data s-a dat sa o sarute,e o fata super frumoasa, am vazut ca ii comenteaza pe facebook la poze un coleg din generala, de exemplu:hei frumoaso/bunaciune cand ne intalnim si noi ii da likeuri la toate postarile, voi credeti ca baietii astia 2 o plac?, cum sa ma port eu cu ea ce ma sfatuiti? niste sfaturi mi-ar fi de mare ajutor dau fundita, multumes c

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cred ca merita sa ii acorzi timpul si atentia ta doar daca si ea te place, dar din cate ai zis, am inteles despre ea ca ii place sa fie curtata de baieti, bagata in seama si chiar atinsa de un baiat care nu e prietenul ei. Cine stie cu cati se joaca in felul acesta. Sfatul meu este sa iti indrepti atentia spre o alta fata, sunt fete destule si sa stii ca desi nu-s asa frumoase il pe "vino-n coace"si asta-i mai important. Totodata cred ca e o prostie sa ii admiri pozele de pe facebook, cand ea poate nici nu te-a remarcat sa zic asa. Bafta!

| mimi a răspuns:

Intalneste-te cu altcineva la fel de dragut si zambeste mereu si povesteste mereu despre noua ta prietena in fata colegei. Va deveni geloasa si pana la urma va fi a ta