| Sarbu_Ioan_Cristian_1970 a întrebat:

Salutare. Cum blochez pe Facebook toti prietenii pe care ii am in lista sa-mi distribuie postarile... Sa am la poza doar imi place si comenteaza. Fara distribuire....Am mai vazut asa ceva

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tot ce postezi și nu îți dorești să fie distribuit, setezi să vezi doar tu.
Nu poți opri prietenii din listă să îți distribuie postările, dacă ei asta își doresc. Asta înseamnă că le place ce postezi, nu poți distribui ceva care nu prezintă interes sau nu îți place. big grin
Dacă știi că au distribuit o imagine de-a ta pe care nu ți-ai dorit ca ei să o aibă, poți reveni la setarea individuală a imaginii și optezi pentru varianta "Doar eu". Și așa, chiar dacă au distribuit poza ta, nu mai au posibilitatea să o vadă.