| adina_6125 a întrebat:

Buna tuturor:*eu cand sunt cu prietena mea cea mai buna la mine acasa il sunam pe un prieten foarte bun deal nostru si cand inve el noi facem sa mancam. o mai las numa pe prietena mea in bucatarie ca el se duce la mine in camera si ma duc sa vad ce face pe acolo si de multe ori ma ia in brate ma saruta imi da palme peste fund si cateodata cand ma ia in brate vine spre mine si ma pune pe pat si el peste mine dar nu facem nimic.eu ii spun mai date de pe mine si il dau la o parte si plec. mie imi place de el si el stie asta da nu stiu de ce reactionez asa. poate pentru ca nu vreau sa ma ofer pe tava adica sa ii spun ca daca vrea sa stea cu mine si el sa zica numa da. voi cum credeti ca e corect sa procedez cand face fazele aste tinand cont ca eu vreau sa ii arat sa il plac?happy

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pai vrei sau nu vrei? Parca ziceai ca nu vrei sa i te oferi pe tava. Cred ca ar fi bine sa nu il lasi sa faca prea multe, dar nici sa fi foarte agresiva cu el sau sa pari crescuta in jungla. ^_^

| AnGeL a răspuns:

Pai mai lasa-te si tu din cand in cand

| alexutza003 a răspuns:

Pai am inteles ca il placi dar tu deja i te oferi aproape in intregime pe tava din moment ce ii permiti unele gesturi si nu faci deloc bine daca vrei ca un baiat sa te iubesc pentru ceea ce esti si nu doar ca sa se culce cu tine trebuie sa sa ai mai mult respect fata de tine in primul rand si sa nu ii mai permiti lui asa de multe mai ales ca voi sunteti decat amici

| sunshine a răspuns:

Daca iti place de el logic ar fi sa clarificati niste lucruri intre voi,daca el simte la fel (din ceea ce povestesti reiese ca si el tine la tine) sa fiti impreuna, si nu gandi ca i-te oferi pe tava, daca va place unul de celalt.happy