| adina_6125 a întrebat:

big grinBuna tuturor:*eu cand sunt cu prietena mea cea mai buna la mine acasa il sunam pe un prieten foarte bun deal nostru si cand inve el noi facem sa mancam. o mai las numa pe prietena mea in bucatarie ca el se duce la mine in camera si ma duc sa vad ce face pe acolo si de multe ori ma ia in brate ma saruta imi da palme peste fund si cateodata cand ma ia in brate vine spre mine si ma pune pe pat si el peste mine dar nu facem nimic.eu ii spun mai date de pe mine si il dau la o parte si plec. mie imi place de el si el stie asta da nu stiu de ce reactionez asa. poate pentru ca nu vreau sa ma ofer pe tava adica sa ii spun ca daca vrea sa stea cu mine si el sa zica numa da. voi cum credeti ca e corect sa procedez cand face fazele aste tinand cont ca eu vreau sa ii arat sa il plac(ca nu vreau sa ii spun)?

3 răspunsuri:
| BlakButterfly a răspuns:

Hey!:* Cred ca inteleg perfect situatia. sigur e faptul ca baiatul te place si e foarte adevarat ca tu nu trebuie pur si simplu sa ii cazi in brate. Daca si tu il placi accepta unele intentii ale lui dar arata-i in acelasi timp ca nu e asa de usor sa te cucereasca. Isi va da seama ca trebuie sa faca mult mai mult ca sa ajunga tine (sper sa nu intelegi gresit ideea...adica va trebui sa se straduiasca sa te faca sa te simti bine cu el, sa accepte ca poate tie nu iti plac toate gesturile lui). Parerea me aeste ca ar trebui sa reactionezi calm. Nu se intampla nimic daca ii accepti unele gesturi (nu chiar toate ca atunci chiar te oferi ca pe tava) din potriva, ii arati si tu mai discret ca il placi. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| pitic_2663 a răspuns:

Eu cred ca ar trebuie sa afli daca si el te place si vrea sa stea cu tine...Sau poate ca asa e modul lui de a arata ca tine la o persoana.Intreaba`l direct ce simte pentru. tine.Noroc:*!

| pitic_2663 a răspuns:

Daca vrei da-mi id tau de mess si mai vorbim!:*