| Puffuliciii a întrebat:

Buna tuturor :*. Fostu prieten este cel mai bun prieten cu prietenu din prezent, fostul nu stie de el inca, nu stim ce sa facem, nu vrem sa ne despartim crying. Fostu mai tine la mine, insa eu nu, m'a mintit, m'a inselat etc. Nu stim ce sa facem.Sa nu bage strambe si d'alea... Vreo idee va rog puppy dog eyes
Dau o Funda d'aia Roshiiie tongue shii multumirii din inima :X

Răspuns Câştigător
| RzVq a răspuns:

Este o situatie destul de deficila dar cred ca ar fi mai sa afle cat mai repede ca daca v-a afla din alta parte nu o sa ii cada prea bine.
Cel mai bine ii spui fata in fata si trebuie sa fi sincera cu el o sa vezi totul va merge bine.
Ps:acum mai depinde si de persoana

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stai de vorba cu actualul tau prieten. De ce sa ii ascunzi? stii ca de multe ori barfele pot face cuplurile sa se desparta.

Sa speram ca nu si in cazul tau :-)

| xanderblackx a răspuns:

Pai... anterioara intrebare era ca ai o relatie la distanta si ca o sa va vedeti prima data nu stiu cand. acum vii cu fostul prieten ca se cunoaste cu actualul si. hmmm, ciudat dar va trebui sa renunti la unul, este cea mai buna alegere in primul rand pentru tine. make a choice. numai bine