| nico1996 a întrebat:

Hei. Sa va cer o parere. A intrat fostul meu prieten pe mine pe messenger si m-a invitat sa imi petrec revelionu cu el si ca cativa prieteni de-ai nostri.El mi-a zis ca in seara aia orice se poate intampla, ne puteam impaca sau nu, doar ca el mi-a spus ca vrea sex.Un prieten foarte bun de al lui a vorbit cu el si fostul meu prieten a spus ca el vrea sa mai stea cu mine doar ca i-a fost si lui greu in acest timp in care am fost despartiti si nu a stiut cum sa reactioneze si ca eu cred ca el vrea sa se impace cu mine doar pentru sex dar nu e asa spune el, si el vrea sa faca sex cu mine pentru ca atunci stie ca nu o sa ne mai despartim, daca o sa se impace cu mine si o s-o facem nu o sa ne mai despartim si nu mai are cum sa ma lase. Asa i-a spus el unui prieten foarte bun de-al lui, care mie si mie foarte bun prieten.Mi-a spus ca pe el nu l-a mintit niciodata. Baiatu asta mi-a demonstrat ca pot avea incredere in el, stiu eu mai bine. Ce credeti? Pareri, opinii.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pai crezi ca e corect ca prietenul tau sa discute lucrurile voastre intime cu prietenii lui?
Daca ar tine la tine si te-ar respecta n-ar face asa ceva.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Cred ca mai bine stai acasa.
Daca discuta asa chestii cu prieteni de ai lui, mi se pare ceva ciudat.
Mi se pare aiurea sa te invite sa faceti sex si tu sa mergi! Daca are chef de facut prostii, sa mearga la alte fete.
Pentru ca se va folosi de tine, si apoi te va lasa. Daca te iubea, atunci te invita la petrecere si acolo te saruta, si va impacati. Nu te invita sa te calareasca putin, la gramada cu prietenii lui.
Cred ca ar trebui sa te gandesti de 2 ori inainte sa mergi la petrecerea aia...mai bine mergi cu prietenele tale si te distrezi altundeva.
O zi buna!

| xXdoareuXx a răspuns:

Aici depinde doar de tine. Ai putea sa mergi sau sa iesi cu niste fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ramai cu familia acasa de revelion. E cam ciudat baiatul ala.

| 789456123 a răspuns:

Cred ca in seara de revelion ar fi mai bine sa ramii acasa si sa nu te impaci cu dinsul el ti-a frint inima si acum .....nu cred ca e bine sa ramii cu el...