| BrunetaRoxana a întrebat:

Buna tuturor
gandul ca nu o sa-l mai sarut si ca nu o sa-l mai strang in brate pe baiatul pe care il iubesc mai mult ca pe viata mea ma omoara
ce e de facut?
dau funda
multumesc

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Vorbim de obisnuinta si atractia din fiecare zi!
Nu se termina lumea la el! normal daca il iubesti sa suferi si sa iti fei greu! la ce sa faci asta-i viata! intorci pagina si incepi alt capitol!

| EvilThoughts a răspuns:

Dacă și el te iubește atunci de ce v-ați despărțit?! Nu ar trebui să-i fi alături acelei persoane pe care o iubești și la care ții cel mai mult?
De ce?
Ești ABSOLUT sigură că ceea ce simți tu, este ceea ce simte și el?
Oricum, sfatul meu este să îți cauți un hobby... să scrii, sau să faci ceva care să îți ocupe timpul astfel încât să nu mai ai nici măcar o clipă rămasă ca să te gândești la el happy
Baftă happy

| BrunetaRoxana explică (pentru EvilThoughts):

Ne-am despartit din cauza unei greseli pe care am facut-o eu si peste care el nu poate trece fiind foarte orgolios.Vezi si celelalte intrebari ale mele daca vrei sa intelegi mai bine

| anonimg a răspuns:

Singura solutie este sa omori tu gandul acesta, mai inainte de a te omora el pe tine.

| Azµre a răspuns:

Ți se pare! Nu e nimic de făcut decât să te maturizezi

| Vix999 a răspuns:

N-ai ce sa faci decat eventual sa plangi pana te descarci si dupa sa incerci sa te linistesti si sa iti ocupi timpul cu altceva. Va trece. Toate trec..Vestea buna e ca data viitoare vei suferi mai putin sau vei face fata mai bine suferintei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxana... fi femeie! aia trebuie facut, cand va aud ca nu mai pot dupa fostul sau dupa fost mor, la varsta pe care o ai ai inceput sa disperi, este primul baiat din viata ta, cu care ai avut prima relatie sexuala?

| BrunetaRoxana explică (pentru anonim_4396):

Este primul si singurul cu care am avut relatii sexuale.nu pot sa fiu cu altcineva pentru ca mereu ma gandesc la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul că ţii mai mult la altcineva decât la propria persoană, ar trebui să te omoare.

| ColourDreams a răspuns:

Pai este decat o etapa, trecatoare as putea spune, sunt in aceeasi situatie si cel mai bun lucru pe care.l poti face este sa ai rabdare, daca inca te mai iubeste se va intoarce la tine. Daca nu vezi.ti de viata, iesi din casa, distreaza.te si incearca sa nu te mai gandesti. succes