| wazzup7 a întrebat:

Imi place o fata care are o personalitate mai rece, serioasa si parca si putin timida. Cum pot sa-mi exprim sentimentele, sa fiu cu ea?

3 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Castigai prima oara prietenia si incet incet dai de inteles ca vrei ceva cu ea

| wazzup7 explică (pentru John90):

Pai noi suntem deja prieteni, insa ea nu prea isi arata sentimentele. singurul moment cand era mai destinsa era la o petrecere, dar nu stiu cand vom mai fi impreuna la o petrecere. nu stiu cum sa o fac sa nu mai fie asa rece si sa nu.si arata sentimentele straight face

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Cu o fata rece, exprimați sentimentele si fă efort.